پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

sR - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

sR

دادستان شهرستان رباط کریم : عزم و اتحاد جدی در بین مسئولین شهرستان برای مبارزه با فساد وجود ندارد / در مبارزه با فساد و جلوگیری از تضییع بیت المال به سراغ شهرداران و اعضای شورای شهر خواهیم رفت/ابتدای راه هستم و در راه مبارزه با فساد و بازگردان بیت المال ب

رحیم علیشپور گفت : از برخی مسئولین دلسوز نظام در شهرستان بشدت گلایه دارم چرا که در مسیر مبارزه با فساد فقط به شعار و سخنرانی بسنده می کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکید کرد :سرباز ولایت و امام هستم و در روزهای آتی بالاخص در سال آینده مردم عزیز قاطعیت ما را در مسیر اجرای عدالت و مبارزه با فساد اداری را شاهد خواهند بود.

وی تاکید کرد :به سراغ شهرداران خواهیم رفت چرا که برخی از پروژه های انجام شده با هزینه میلیاردی از بیت المال ،خارج از ردیف بوده و با اعضای شورای شهر به جهت ضعف در وظایف نظارتی خود هم برخورد خواهیم داشت

 

پایان تاریکی شب ها در پرند/ اداره برق پرند برای پایان تاریکی ها دست بکار شد

 

رئیس اداره برق پرند با اشاره به اینکه پرند از تاریکی عبور کرده و شب های آن روشن تر شده است، عنوان کرد: شهروندان عزیز پرندی مسیر چهاربانده پرند را روشن تراز همیشه خواهند دید و با آرامش و اطمینان بیشتری در این مسیر تردد خواهند کرد.

البته؛ تمهیدات لازمی برای روشنایی بیشتر فازهای مهرنشین نیز اندیشیده شده است. با همراهی چند اکیپ عملیاتی تخصصی و با بودجه بیش از دو میلیارد تومانی در دو هفته کاری کمبودها و کاستی های لازم را برطرف می کنیم و بهترین خدمات را به شهروندان ارائه نماییم.

طبق هماهنگی های به عمل آمده با شرکت توزیع نیروی برق استان تهران ، و اجرای سراسری مانور در کشور، شهر پرند به عنوان شهرمنتخب استان تهران جهت انجام عملیات جهادی انتخاب شده است که با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان و حضور 50 اکیپ عملیاتی حدود 2 هفته در حال اجرا است.

تبلیغات

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار