پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

news - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

دادستان شهرستان رباط کریم : عزم و اتحاد جدی در بین مسئولین شهرستان برای مبارزه با فساد وجود ندارد / در مبارزه با فساد و جلوگیری از تضییع بیت المال به سراغ شهرداران و اعضای شورای شهر خواهیم رفت/ابتدای راه هستم و در راه مبارزه با فساد و بازگردان بیت المال ب

رحیم علیشپور گفت : از برخی مسئولین دلسوز نظام در شهرستان بشدت گلایه دارم چرا که در مسیر مبارزه با فساد فقط به شعار و سخنرانی بسنده می کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکید کرد :سرباز ولایت و امام هستم و در روزهای آتی بالاخص در سال آینده مردم عزیز قاطعیت ما را در مسیر اجرای عدالت و مبارزه با فساد اداری را شاهد خواهند بود.

وی تاکید کرد :به سراغ شهرداران خواهیم رفت چرا که برخی از پروژه های انجام شده با هزینه میلیاردی از بیت المال ،خارج از ردیف بوده و با اعضای شورای شهر به جهت ضعف در وظایف نظارتی خود هم برخورد خواهیم داشت

 

پایان تاریکی شب ها در پرند/ اداره برق پرند برای پایان تاریکی ها دست بکار شد

 

رئیس اداره برق پرند با اشاره به اینکه پرند از تاریکی عبور کرده و شب های آن روشن تر شده است، عنوان کرد: شهروندان عزیز پرندی مسیر چهاربانده پرند را روشن تراز همیشه خواهند دید و با آرامش و اطمینان بیشتری در این مسیر تردد خواهند کرد.

البته؛ تمهیدات لازمی برای روشنایی بیشتر فازهای مهرنشین نیز اندیشیده شده است. با همراهی چند اکیپ عملیاتی تخصصی و با بودجه بیش از دو میلیارد تومانی در دو هفته کاری کمبودها و کاستی های لازم را برطرف می کنیم و بهترین خدمات را به شهروندان ارائه نماییم.

طبق هماهنگی های به عمل آمده با شرکت توزیع نیروی برق استان تهران ، و اجرای سراسری مانور در کشور، شهر پرند به عنوان شهرمنتخب استان تهران جهت انجام عملیات جهادی انتخاب شده است که با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان و حضور 50 اکیپ عملیاتی حدود 2 هفته در حال اجرا است.

سیل بر محرومیت سیستان و بلوچستان افزود/ مظلومیت سیستان و بلوچستان را دریابیم

 

بارندگی شدید اخیر چند روز گذشته در سیستان و بلوچستان سبب جاری شدن سیل و طغیان رودخانه ها شده وخسارت زیادی بر راههای ارتباطی و زیرساختهای منطقه وارد نمود.

هموطنان عزیز درگیر سیل، همچنان چشم امیدشان به حمایت و همیاری ملت شریف وسخاوتمند ایران هستند و در حال حاضر نیازمند فوری کمک های مردمی از قبیل چادر، مواد غذایی بسته بندی، پتو و ملزومات پزشکی و بهداشتی می باشند.

 

 

 

 

پس از ۲۰ سال سردرگمی؛ نانوایی‌های پرند صاحب پروانه کسب شدند !

نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط‌کریم در خصوص صدور پروانه فعالیت ۲۲ واحد خبازی در شهر پرند که دارای مجوز بودند، اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت سهمیه آرد و ازدیاد خرید و فروش‌های خارج از ضوابط دولتی، برای رفع دغدغه نانوایان و مطالبات مردمی، رایزنی‌های لازم با استاندار تهران و مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران انجام شد و بعد از ۲۰ سال نانوایی‌های شهر پرند صاحب پروانه کسب شدند.

وی در خصوص سهمیه آرد این نانوایی‌ها گفت: دغدغه دولت، حاکمیت و نظام معیشت مردم است و با توجه به این که نان قوت اصلی سبد خانوار است، با تمهیدات و پیگیری‌های انجام شده، از این پس برای این نانوایی‌ها سهمیه آرد دولتی در نظر گرفته خواهد شد.

فرماندار شهرستان رباط‌کریم در خصوص بازدید تیم‌های بازرسی از نانوایی‌های شهرستان در خصوص اجرایی کردن پروتکل‌های بهداشتی افزود: نظارت‌های جدی در راستای ارتقای کیفیت نان، طرح نمونه‌برداری از نانوایی‌ها و حذف افزودنی‌های غیر‌مجاز، کمیت خمیر و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در زمان پخت و توزیع، مورد توجه مراکز بهداشت و دستگاه‌های نظارتی قرار گیرد و در صورت رؤیت با متخلفان برخورد قانونی شود تا بتوانیم شاهد ایجاد آرامش خاطر نسبی در بین مردم و جامعه باشیم/خبرگزاری فارس

رشیدزاده / چشم پوشی ها در حوزه نظارت منجر به بروز تخلفات می شود

 

حجت اسلام و المسلمین رشیدزاده رئیس دادگستری شهرستان رباط کریم در جلسه شورای فرهنگ عمومی ،اعلام کرد:دستگاه قضایی در خصوص مبارزه با رانت خواران حوزه بانکی و مفاسد اقتصادی موفق عمل کرده و اگر نظارت بانک‌مرکزی بهتر و جدی تر بود، خیلی از مشکلات حوزه بانکی را شاهد نبودیم

وی در ادامه افزود : بدلیل ضعف نظارت فردی که داماد وزیر است ، اینطور با زد و بند ، رانت و به سهولت میلیاردها تومان تسهیلات می گیرد و با منطق بچه گانه کار خود را توجیه می کند و این خود حکایت گر این مهم است که بروز تخلفات بدلیل ضعف نظارت است.

رئیس دادگستری شهرستان در خصوص رفع موانع تولید هم از آمادکی دادگستری شهرستان با دستگاهای ذیربط خبر داد و گفت: تمام تلاش خود را تا به امروز انجام داده ایم و این همکاری ادامه خواهد داست تا موانع رفع تولید مرتفع گردد تا رونق اقتصادی محقق شود اما این مهم مستلزم همکاری و ارتباط تمام دستگاه ها می باشد.

تبلیغات

 

 

  

آخرین اخبار