پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

حسن نوروزی: پرند را به جایگاه واقعی و ملی آن خواهیم رساند - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

حسن نوروزی: پرند را به جایگاه واقعی و ملی آن خواهیم رساند

 

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در صورت پیروزی در انتخابات مبارزه با فساد اداری و رشوه خواری از اولویتهایم خواهد بود، گفت: اگر مبارزه با این موضوع که در منطقه ریشه دوانده تندروی است، من تندرو هستم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای پرند،دکتر حسن نوروزی در نشستی با فعالان اجتماعی و فرهنگی شهر جدید پرند به تشریح مواضع و برنامه‌های خود در صورت پیروزی در انتخابات پرداخت و اظهارکرد: شهر پرندبه لحاظ موقعیت خوب جغرافیایی آن و همجواری با فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، از جایگاه ممتاز و مناسبی برای تبدیل شدن به پایتخت سیاسی و اداری ایران برخوردار است که در صورت انتخاب در کسوت نمایندگی مردم، برای تحقق این امر با جدیت به رایزنی و پیگیری در درون مجلس،دولت و حاکمیت خواهم پرداخت.

نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: شهرجدید پرند دارای پتانسیل خوبی می باشد که درصورت تبدیل شدن به شهرستان،تحول چشم گیری در رفاه اجتماعی و رونق شهری خواهدداشت که این امر با پیگیری و رایزنی ویژه با مجلس و دولت ممکن می شود.

وی با بیان اینکه ما چه بخواهیم و چه نخواهیم پرند به یکی از مهمترین دروازه‌های اقتصادی کشور تبدیل خواهد شد، افزود: این امر در صورتی محقق خواهد شد که مسئولان در این خصوص دقت نظر داشته باشند و پیگری جدی صورت گیرد.

نوروزی اضافه کرد: درصورت ایجادراه ارتباطی استان البرز به شهرپرند،جغرافیای جدیدی در منطقه بوجود می آید که حاصلش شکوفایی اقتصاد و رفاه شهری است.

وی تشکیل اتاق توسعه ی هر شهر با استفاده از نخبگان آن شهر با گرایشهای مختلف فکری و سیاسی را راهی دقیق جهت دستیابی به اهداف و برنامه ها به منظور برون رفت از رکود و سوءمدیریت معرفی کرد و ادامه داد: این شورای مشورتی، نهایتا سازندگی شهرها و بازدارندگی از وقوع تخلفات را به همراه خواهد داشت.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه نماینده فریاد زدن حق مردم است، اضافه کرد: باید با دولت تعامل سازنده داشت،بدین معنی که در عین کمک به دولت در راستای تحقق اهداف و منافع ملی، منافع شهروندان حوزه ی انتخابیه نیز با جدیت دنبال شود تا بدینوسیله مرهمی برای دردهای درمان نشده آنها بیابیم.وی ادامه داد: در واقع نماینده زبان گویای مردم است که در صورت سکوت، محافظه کاری و اهمال کاری،حق و حقوق شهروندان و موکلین تحقق پیدا نمی کند.

منتخب راه یافته به دور دوم در خصوص ارتباط با دولت تدبیر و امید گفت:جناب آقای دکتر روحانی از دوستان قدیمی بنده هستند بنده ارتباط بسیار خوبی با ایشان و برخی وزرای دولت دارم و از همه ی ظرفیتهای خود برای کمک به دولت و تحقق منافع مردم حوزه ی انتخابیه بهره خواهم برد.

یادآور می شود:حسن نوروزی با کسب قریب به  ۴۹هزار رای و به عنوان نفر اول انتخابات و با اختلاف ۱۶ هزار رای نسبت به نفر دوم، به مرحله ی دوم انتخابات مجلس راه پیدا کرد.

مرحله ی دوم انتخابات مجلس، دهم اردیبهشت سال جاری برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

 

 

 

 

 


 

آخرین اخبار

تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

آخرین نظرات ارسالی