پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

بی اعتنائی مسئولین شهری پرند نسبت به جمع آوری سگ های ولگرد از سطح شهر - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

بی اعتنائی مسئولین شهری پرند نسبت به جمع آوری سگ های ولگرد از سطح شهر

 

جولان سگ های ولگرد در برخی خیابانها و کوچه های شهر پرند گلایه ها و اعتراض فراوانی در بین شهروندان عزیز به وجود آورده است به طوریکه صدای پارس و زوزه این سگ های باعث سلب آسایش مردم شده که طی تماس برخی از شهروندان پرند با پایگاه خبری آوای پرند خواهان رفع این مشکل و معضل شهری شدند.

شهروندان محله مپسا فاز3 می گوید: نگران فرزندانشان از ترس اینکه سگ های ولگرد به آنها حمله کنند و یا در تماس با آنها دچار بیماری بشوند بچه ها را در خانه محصور نموده و بارها این موضوع را با مسئولین شهری اطلاع دادیم ولی اقدام مناسبی انجام نشده است.

در تماسی دیگر شهروندی از فاز با بیان کردند رفت و آمد سگ های ولگرد موجب آلودگی محیط و انتقال بیماری مشترک انسان و حیوان می شود و نگران سلامت خود به ویژه  فرزندانمان هستیم.

شهروندی دیگر ازفاز6از پیگیری های بی نتیجه گلایه داشت افزود: بارها این موضوع به مسئولین اطلاع داده شده ولی خیابانها و کوچه های شهر پرند باز تسخیر سگ های ولگرد می باشد.

یکی از شهروندان ساکن فاز2 سر و صدای سگ های ولگرد در پاسی از شب اظهار ناراحتی کرد و گفت باعث سلب آسایش و آرامش شده است حال مسئولین محترم شرکت عمران و شهرداری پرند باید برای جمع آوری سگ های ولگرد چاره ای بیندیشد تا مردم از وجود آنها در شهر نگرانی نداشته باشند.

دیدگاه‌ها  

#1 شهروند 1395-06-23 18:57
سگها مخلوق خداوند هستند و در کشورهای پیشرفته نه تنها به حیات و بهداشت آن ها توجّه می شود بلکه از استعدادهای این موجود استفاده مطلوب می شود.
به مخلوقات خداوند با عشق نگاه کنیم و زمین را فقط برای خود ندانیم .
سگهای شهر پرند را در محلّ مناسبی اسکان داده و مردم و کسبه نیز حمایت کنند.
به امید برکت در زندگی مردم فهیم

You have no rights to post comments

تبلیغات

 

 

 



 

آخرین اخبار