پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

آریا خانی رئیس شورای شهر، پیشرفت پرند درحصار نمی گنجد،پرند روند جهانی شدن را طی می کند/نظرپور،در خدمت به مردم و برای احقاق حقوق شهروندان قدمی کوتاه نخواهم آمد. - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

آریا خانی رئیس شورای شهر، پیشرفت پرند درحصار نمی گنجد،پرند روند جهانی شدن را طی می کند/نظرپور،در خدمت به مردم و برای احقاق حقوق شهروندان قدمی کوتاه نخواهم آمد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند،امروز معارفه نظرپور شهردار پرند،با حضور شخصیت های کشوری و لشکری استان و شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

آریا خانی رئیس شورای اسلامی پرند، در ابتدای مراسم ضمن خیر مقدم به مهمانان ارجمند گفت: پیشرفت پرند درحصار نمی گنجد،پرند روند جهانی شدن را طی می کند اگر چه اولین فرصت جهانی شدن با انتقال نمایشگاه بین المللی از پرند گرفته شد.

ایشان افزود: مبارزه با پدیده شوم فساد در ساختار اداری از انتظارات بحق مردم از شورای شهر و شهردار جدید است.

در ادامه حجت السلام خدیری امام جمعه پرند : خوشحال شدیم که کسی سکان شهرداری را در دست می گیرد. که آشنا به مسائل و مشکلات پرند است.

وی خطاب به نظر پور 3 اصل دانستن، خواستن و توانستن را توصیه کرد و گفت: در این مدت کوتاه تا پایان سال و پایان شورا باید بر اساس این 3 اصل گام های مثبتی بردارید.

حجت الاسلام خدیری بر تعامل مسوولان شهرستان و بویژه شهر پرند تاکید کرد و تصریح کرد: پس از سرشماری  انشالله جمعیت واقعی پرند مشخص شود و انشالله برای استقرار بخشداری و فرمانداری در پرند باید تلاش بیشتری شود.

سعید بیات، فرماندار شهرستان رباط کریم: علی رغم جمعیتی که در پرند وجود دارد اما ما ساختار اداری در پرند نداریم و این هم سیاست دولت برای چابک سازی دولت بوده در واقع تلاش داریم که مسایل پرند را به سمتی ببریم که حداقل مشکلات را داشته باشیم.

  فرماندار شهرستان افزود: در جلسه شورای مسکن استان که روز گذشته برگزار شد بنا شد که وزرای مسکن و نیرو به پرند دعوت شوند.

بیات خاطر نشان کرد: در حوزه آتش نشانی و رفع مشکلات آن تلاشهایی شده است و بزودی مشکلات در این خصوص رفع خواهد شد.

بیات فرماندار شهرستان رباط کریم: از تشکیل شورای مسکن با محوریت پرند خبر داد و از شورای اسلامی پرند خواست جهت خدمات بهتر و بیشتر به شهر،راهکار تعامل در برنامه ریزی ها شورا قرار بدهند.

در ادامه الماسی،مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران: آقای نظرپور با رای اکثریت اعضای شورا، شهردار شدند و شورای شهر باید از این لحظه به بعد تعامل و همدلی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ایشان در پایان حکم شهردار که به امضای استاندار رسیده بود قرائت کرد.

سخنران پایانی این مراسم نظرپورشهردار جدید بود تاکید داشت: خود را مدیون خون شهدا می دانم و راه و رسم شهدا را دنبال می کنم و به هیچ عنوان برای تامین شخصی خود و خواسته های غیر قانونی دیگران،سوابق ۲۶ساله خود را لکه دار نمی کنم.

ایشان افزود: با هفت نفر شورای شهر تعامل ایجاده کرده و بین آنها تفاوتی قائل نیستم و در راه خدمت به مردم و برای احقاق حقوق مردم قدمی کوتاه نخواهم آمد.

در پایان مراسم شهردارجدید به همراه شورای شهر و سایر مسئولان با حضور در مزار شهدای گمان پرند با آرمانهای شهدا تجدید پیمان کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

 

 

 

 

 


 

آخرین اخبار