پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

جامعه اسلامی در انتظار عملی وعده مسئولین در مبارزه با فساد/ آیا در دوره بعدی شوراها بساط افراد دزد، رشوه خوار، ناسالم و بدخواه ملت و کشور برچیده میشود؟ - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

جامعه اسلامی در انتظار عملی وعده مسئولین در مبارزه با فساد/ آیا در دوره بعدی شوراها بساط افراد دزد، رشوه خوار، ناسالم و بدخواه ملت و کشور برچیده میشود؟

 

سعید بیات فرمانداررباط کریم: از حضور افراد ناسالم در شورا جلوگیری می کنیم و نخواهیم گذاشت در دوره بعدی در شورا عناصر ناسالم وارد شوند.

قاسم میرزائی نیکو؛ عضو هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: شخصی کردن شوراها توسط برخی از اعضا از مهمترین معضلات موجود در این نهاد بوده است.

وی افزود:مبارزه با فساد اداری از دیگر اولویتهای این هیات است چرا که صلاح و فساد جامعه وابسته به سلامت و فساد مسئولان است و هر چه مسئولان سالم تر باشند جامعه نیز سالمتر خواهد ماند و بالعکس

حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های  رباط کریم،بهارستان و پرند با اخطار به افرادی که اقدامات غیرقانونی انجام می دهند و قصد شرکت در شورای شهر را دارند، افزود: ما به افرادی که دزدی و به مردم خیانت می کنند اجازه نخواهیم داد تا برای شورایی که برای مردم است شرکت کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

 

 

 

 

 


 

آخرین اخبار