پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

آوای پرند؛ بلندگوی رشوه خواران و رانت خواران نیست/ قلمش را به زر و زور و تزویر نمی فروشد - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

آوای پرند؛ بلندگوی رشوه خواران و رانت خواران نیست/ قلمش را به زر و زور و تزویر نمی فروشد

 

اگر قرار است که رانت خوار، رشوه خوار، متقلب و متخلف گیرند؛ در شهر هر آنکه اینکاره است گیرند. نمی شود در برخورد با متخلفان حدومرز ایجاد و نگاه تبعیض آمیز داشت!

رشوه خواران و رانت خواران خود را در لباس خوبان و مصلحین لاپوشانی نکنند که در مردم فروشی و خیانت به شهر یکه تاز عرصه ظلم و فساد بوده و با بیراه بردن عدالت و صداقت با دزدان و پول های کثیف برای خود دکان ساختند!!

نمیشود از برخی ها رشوه گرفت و راه رانت آفرینی را برای رانت خواران همسو و خاص هموار کرد و اما برای برخی ها که انتظارات نجومی تان را برآورد نکرد، آنان مثله کرد!! مگر مرغ دیگر متخلفان و متقلبان غاز است!!

بی شک جامعه انتظار نظارت دقیق و حساب شده در برخورد قاطع با افراد متخلف و قانون ستیز را دارد تا ریشه پدیده شوم رشوه و تبانی در جامعه خشکانیده شود البته بدور از تبعیض و دخیل بودن منافع افراد سودجو

آفت های پیشرفت و گسترش فساد عدم شفافیت و کیفیت پایین قوانین و نظارت است که زمینه بوجود آمدن پدیده منجلاب رشوه، اختلاس، کلاهبرداری و تبانی در جوامع میشود و بخش های مختلف اقتصادی و نظام اداری را در ورطه نابودی قرار می دهد.

انتظار می رود مبارزه همه جانبه با فساد بصورت عملی نمود پیدا کرده و برای بر خورد با این پدیده ویرانگر با سرعت و قاطعیت تمام اقدام شود تا در جهت بهبود وضعیت سلامت اقتصادی گام های اساسی بر داشته شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

 

 

 

 

 


 

آخرین اخبار

تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

آخرین نظرات ارسالی