پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

آوای پرند؛ بلندگوی رشوه خواران و رانت خواران نیست/ قلمش را به زر و زور و تزویر نمی فروشد - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

آوای پرند؛ بلندگوی رشوه خواران و رانت خواران نیست/ قلمش را به زر و زور و تزویر نمی فروشد

 

اگر قرار است که رانت خوار، رشوه خوار، متقلب و متخلف گیرند؛ در شهر هر آنکه اینکاره است گیرند. نمی شود در برخورد با متخلفان حدومرز ایجاد و نگاه تبعیض آمیز داشت!

رشوه خواران و رانت خواران خود را در لباس خوبان و مصلحین لاپوشانی نکنند که در مردم فروشی و خیانت به شهر یکه تاز عرصه ظلم و فساد بوده و با بیراه بردن عدالت و صداقت با دزدان و پول های کثیف برای خود دکان ساختند!!

نمیشود از برخی ها رشوه گرفت و راه رانت آفرینی را برای رانت خواران همسو و خاص هموار کرد و اما برای برخی ها که انتظارات نجومی تان را برآورد نکرد، آنان مثله کرد!! مگر مرغ دیگر متخلفان و متقلبان غاز است!!

بی شک جامعه انتظار نظارت دقیق و حساب شده در برخورد قاطع با افراد متخلف و قانون ستیز را دارد تا ریشه پدیده شوم رشوه و تبانی در جامعه خشکانیده شود البته بدور از تبعیض و دخیل بودن منافع افراد سودجو

آفت های پیشرفت و گسترش فساد عدم شفافیت و کیفیت پایین قوانین و نظارت است که زمینه بوجود آمدن پدیده منجلاب رشوه، اختلاس، کلاهبرداری و تبانی در جوامع میشود و بخش های مختلف اقتصادی و نظام اداری را در ورطه نابودی قرار می دهد.

انتظار می رود مبارزه همه جانبه با فساد بصورت عملی نمود پیدا کرده و برای بر خورد با این پدیده ویرانگر با سرعت و قاطعیت تمام اقدام شود تا در جهت بهبود وضعیت سلامت اقتصادی گام های اساسی بر داشته شود.

You have no rights to post comments

تبلیغات

 

 

  

آخرین اخبار