پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

31شهریور59 آغاز دفاع شجاعانه ملت شریف ایران در برابر قدرت های متخاصم - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

31شهریور59 آغاز دفاع شجاعانه ملت شریف ایران در برابر قدرت های متخاصم

 

رژیم متجاوز وقت عراق در 31شهریور 59 با حمایت همه جانبه قدرت های متخاصم ازطریق مرز زمینی ، هوایی و دریایی حملات گسترده ای علیه ملت آزاده و شریف ایران آغاز و با بی رحمی و قساوت غیر قابل توصیف جمعی از هموطنان بی دفاع کشورمان را به خاک خون کشید.

رژیم بعث عراق با پشتیبانی مالی و نظامی قدرت های خون آشام و با نقض متعدد قوانین حقوق بشری و بین المللی،ناجوانمردانه حملات گسترده ای علیه مناطق مسکونی و غیر نظامی کشورمان آغاز و جنایت های دردناکی در این مناطق رقم زد.

تجاوز نابرابر و ناجوانمردانه رژیم بعثی عراق خاطرۀ ناگوار و رنج آوری را در مناطق مرزی استان کرمانشاه،ایلام،کردستان،آذربایجانغربی و خوزستان بجا گذاشت

ملت شریف و دلیر ایران،با دفاع شجاعانه از آب و خاک وطن،ارتش متجاوز بعث عراق را غافلگیر و خسارت سنگینی به ماشین جنگی و آرزوهای خیالی آنها واردنمودند.

 دشمن متجاوز پس از شکست در مقابل رزمندگان شجاع ایرانی در جبهه جنگ،برای جبران شکست خود،کینه توزانه به موشک باران و بمب باران شیمیایی و میکروبی مناطق غیرنظامی و  مسکونی بی دفاع دست می زد.

حملات ضد بشری و هولناک رژیم بعث عراق در 31شهریور59 در راستای منزوی ملت و کشور ایران اسلامی و ایجاد هرج مرج در کشور بود که به فضل خداوند قادر متعال آنها به اهداف شوم استعماری و استکباری خود نرسیدند.

شهداء،جانبازان،اسراء،رزمندگان و مردمان جنگ زده گان غرب و جنوب کشور، اسطوره های ایثار،شجاعت و دلیری وطن همیشه سرافراز ایران می باشند این اسطوره ها شایسته ستایش و تحسین هستند.

You have no rights to post comments

تبلیغات

 

 

  

آخرین اخبار