پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

اسفند 95 پایان وعده مسئولین جهت افتتاح متروی پرند!!/ قطار شهری پایتخت مسکن مهر چه زمانی به ایستگاه افتتاح می رسد؟ - پایگاه اطلاع رسانی آوای پرند

ورود به ایمیل

info@avayeparand.ir

news

اسفند 95 پایان وعده مسئولین جهت افتتاح متروی پرند!!/ قطار شهری پایتخت مسکن مهر چه زمانی به ایستگاه افتتاح می رسد؟

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای پرند، با گذشت چندین سال از وعده و عیدهای متوالی مسئولین در خصوص افتتاح متروی پرند طی سالیان گذشته متاسفانه امسال همچون سالهای قبل، از بهره برداری از این پروژه حیاتی حمل و نقل شهری خبری نیست.

بر اساس این گزارش با توجه به رکود و خواب پروژه متروی پرند، حدفاصل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به شهر پرند، وضعیت کنونی پروژه نشان می دهد که کماکان آرزوی دسترسی سریع و راحت شهروندان پرندی از مترو  را به وعده های آتی مسئولین موکول میشود.

کلنگ پروژه متروی شهر پرند در بهمن سال88 به زمین زده شد و عده های زیادی در خصوص بهره برداری از آن مطرح شد اما هیچکدام اجرائی نشد و همچنان مردم با مشکلات اساسی در زمینه حمل و نقل عمومی مواجه بوده و به وعده های مسئولان امیدوار هستند.

طولانی شدن عملیات اجرائی خط متروی پرند از چالش های جدی مردم در این شهر بوده که این امر موجب کوچ اجباری ساکنان قدیمی و عدم تمایل صاحبان واحدهای مسکن مهر به سکونت در آن شده است.

شهروندان پرندی همچنان چشم به وعده های مسئولان دارند تا ببینند قطار شهری پرند چه زمانی به ایستگاه افتتاح می رسد امید است فرماندار تلاشگر و نماینده خدوم مردم در مجلس شورای اسلامی تدبیر ویژه برای رفع مشکلات مردم بیندیشند.

دیدگاه‌ها  

0 #1 نیما 1396-07-16 10:42
وعده های توخالی خیلی زیاد گفتن ولی کو عمل
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تبلیغات

 

 

 

 

 


 

آخرین اخبار